CBD Recenze CBD Star Focus 10 ml

Recenze CBD Star Focus 10 ml

Focus je skvělý přírodní stimulant, který vás podrží vždy, když potřebujete, aby váš mozek i paměť pracovaly na plné obrátky. Ať už pracujete v kreativním povolání, sportujete anebo jen jednoduše potřebujete udržet svou mysl koncentrovanou a reakce bez zaváhání, tento olej bude vaším spolehlivým spojencem. Díky posilujícímu účinku na paměť jej mají v oblibě také studenti během zkouškového období. Jedná se o doplněk stravy.

Registrovaný uživatel17. března 2022

je to super

jedu v CBD focus a jsem v pohodě

Registrovaný uživatel2. března 2022

Produkt mi byl doporučen na zlepšení koncentrace. Po několika týdnech užívání skutečně nastala markantní změna, soustředění je lepší, zvýšila se schopnost zapamatování a ukládání do dlouhodobé paměti. Proto jsme objednali další balení. Trochu vadí vůně a chuť typická pro konopné produkty, ale s tímto se pravděpodobně nedá nic dělat, pokud chceme, aby byl zachován jeho přírodní charakter. Chvíli trvalo "vychytat" vhodné dávkování.

Přes vyšší cenu produkt doporučuji, zcela naplnil očekávání.

Registrovaný uživatel6. února 2022

Produkt bohužel zatím nesplnil nic z toho, co jsem očekával.

Registrovaný uživatel3. května 2022
Registrovaný uživatel2. května 2022