Autovosk Recenze Ceramikker Odolný keramický vosk na auto sada 250 ml

Recenze Ceramikker Odolný keramický vosk na auto sada 250 ml

Ceramikker je keramický vosk pro péči o laky a karoserie automobilů založený na křemíko-keramickém složení. Kombinace unikátních chemických složek vytváří zrcadlový povlak, který dlouhodobě chrání karoserii, extrahuje barevnou hloubku, maskuje mikroškrábance, dodává hydrofobní efekt a zanechává efektní lesk. Sada obsahuje 250 ml keramického vosku Ceramikker, vysoce kvalitní utěrku z mikrovlákna, aplikátor z měkké houby pro rychlou aplikaci a nitrilové rukavice.

Registrovaný uživatel16. října 2023

Za ty peníze super, doporučuji!

Biuro30. října 2023

úžasný produkt

úžasný produkt

Tadeusz Wójcik16. srpna 2024

S koupí tohoto odolného keramického vosku do auta jsem spokojený

Tomáš Novotný17. srpna 2024

Mohu doporučit s čistým svědomím pro lidi, kteří mají rádi čisté a upravené auto. Vše je podle popisu produktu. Jsem velmi spokojen s nákupem. Dobrá klouzavost a hloubka laku.

Ivo Fišer16. srpna 2024

Osikojan21. listopadu 2023

Při prvním použití velká spokojenost, opravdu to funguje, už jsem objednal další jako dárek pro rodinu.

Žádné nejsou.

Fajny výrobek

Jan Kolbaba18. listopadu 2023

Neskutečně jednoduchá aplikace a výsledek. Za málo peněz hodně muziky!

Jiří Novák16. srpna 2024

Produkt velmi účinný a snadný v aplikaci. Vše, co potřebujeme, najdeme v balíčku s voskem (ergonomický aplikátor a kvalitní mikrovlákno). Maskuje mikroškrábance a nedokonalosti laku. Při výběru balíčku 2 1 je na plus atraktivní cena v přepočtu na jeden set.

David Svoboda17. srpna 2024

Používám pravidelně každé 3-4 měsíce. Největší výhodou je pevné “odpuzování nečistot”. Jízda v terénu a následné přivedení auta na myčku do čistoty je hračkou. Skvěle funguje i v zimě. Na karoserii je méně soli a bláta po sněhu, což má za následek korozi. Stojí za to chránit, než léčit.

Václav Voldřich21. listopadu 2023

Bez dřiny auto jako nové.

Petr Černý17. srpna 2024

Snadná a příjemná aplikace. Příslušenství v setu dobré kvality. Jediným mínusem je účinnost, jeden set mi stačil jen pro 3 auta střední velikosti.

David V.16. listopadu 2023

super

žadny

uvidime časem

Václav Kučera18. srpna 2024

Před mnoha lety jsem se pokusil o samostatnou aplikaci vosku, a byla to tragédie. Musím uznat, že po použití tohoto prostředku jsem velmi příjemně překvapen! Velmi snadné v použití a efekt překonal mé očekávání! Auto vypadá, jako by bylo po návštěvě u profesionální detailingové firmy.

Adam Procházka18. srpna 2024

Mohu doporučit produkt. Snadná aplikace, příjemná vůně a velmi pěkný konečný efekt. Drobné škrábance se podařilo zakrýt voskem a efekt kapičkování je opravdu skvělý. Mám pocit, že auto se méně špiní. Upřímně doporučuji.

Michal Pokorný19. srpna 2024

Velmi krátká doba vytvrzování… Přesto jsem počkal několik hodin, než jsem ho vyleštil. Po návštěvě myčky… Nanášel jsem na suché povrchy mikrovláknovým hadříkem… Vyleštil novým mikrovláknovým hadříkem.

Jan Němec19. srpna 2024

Vosk se skvěle nanáší, je velmi účinný a konečný efekt je ohromující! Kapičkování začalo ustávat po 3 měsících. Produkt splnil mé očekávání na 90%.

Lukáš Veselý18. srpna 2024

Pro rychlé oživení laku na rotačním stroji v našem detailingovém studiu udělal zkoušku. U rychlé služby se zaměřujeme na snadnost aplikace. Nanášení vosku děláme prvek po prvku bez problémů. Trvanlivost u našich klientů jsme pozorovali až 4 měsíce. Lesk a hloubka laku na vynikající úrovni.

Lucie Urban21. srpna 2024

Dneska jsem nanesla na své auto v barvě černá perla nero, která je dost lesklá sama o sobě, ale s tímto voskem je to ještě o poznání lepší, vystoupila hloubka metalízy krásně se nanáší a stejně lehce se leští. Za mě super a až dojde, určitě objednám znova