Sportovní kamera Recenze LAMAX W9.1

Recenze LAMAX W9.1

Pochlubte se všem ve 4K, jakou šílenost jste zase zmákli. Vyrazte za adrenalinovou náloží a Lamax W9.1 vezměte s sebou. Ať řádíte na horách, v moři nebo ve skateparku za barákem, s 1,4“ displejem vepředu a 2“ vzadu máte scénu nonstop pod kontrolou. Při selfiečkách si už nikdy neuříznete hlavu a každá akce získá super kompozici.

Porovnat ceny od 2 959 Kč

Severák18. února 2021

Tak kamerka je celkem slušná ,stabilitázor není úplně dokonalý ale ujde.V téhle cenové relaci patří kamera k tomu lepšímu.Pro zajímavost, Lamax w9,1 a Niceboy vega X PRO jsou úpně totožné kamery akorát tomu změnily název.Ale asi se dělají ve stejné fabrice. Jinak výborné je možnost ovládat přes wifi a hlavně natočené videa si stáhnout na mobil bez nutnosti kablíků. Obraz i při nižším rozlišení je velmi dobrý. Jednoduché ovládání. Náramek na ruku k dálkovému ovládání je také výborná věc ,hlavně když máte kameru s dosahu. ( kolo, přilba ).Pod vodou zatím nevyzkoušeno ale myslím že bude dobrá ,takže za mně dávám 1.

Foto je slabší průměr, 20mgpix. no nevím tedy.

Za ty peníze solidní výrobek

David4. ledna 2021

kvalitní obraz

Dobrá akční kamera na všemožné natáčení.

CoVybrat.cz26. května 2021
CoVybrat.cz

Okřídlené „skvělý poměr ceny a výkonu“ je v případě akční kamery LAMAX W9.1 celkem trefné. Kamera sice nepatří k nejlevnějším na trhu, nicméně nabídne, kromě obrazu s vysokým rozlišením a výborné stabilizace také pořádnou hromadu praktického příslušenství. Její ovládání je vyloženě intuitivní a proniknete do něj velmi rychle. LAMAXje v tomto ohledu spolehlivá značka a ani tento model nezklamal.

voděodolné pouzdro

velké množství příslušenství v balení

výborná stabilizace

intuitivní ovládání

dva displeje

4K rozlišení je bohužel bez stabilizace

možná až příliš citlivý mikrofon

Více na CoVybrat.cz
Radek7. května 2021

rozlišení stabilizace

Kupoval jsem kvůli stabilizaci obrazu. Tu jsme nikdy neměl a chci jí pořádně vyzkoušet na motorce.

Petr27. dubna 2021

rozlišení přední displej

některé záběry mají výraznější rybí oko

Na občasné natáčení akčních záběrů nebo záběrů ve vodě kam si netroufnu vzít mobil je kamera supr.

Lukáš4. června 2021

rozlišení kvalita

Registrovaný uživatel10. května 2022

Poměr cena výkon. Za tu cenu asi nic lepšího není.

Michal6. května 2022

videa vůbec nevypadají špatně

Syn chce zkusit natáčet a pak střihat videa, takže chtěl koupit kameru. Koupil jsem mu tuto, která mu určitě na začátek bude stačit, nestojí tolik peněz a podle videí na yt obraz vypadá dobře.

Registrovaný uživatel9. července 2021

držáky v balení

Na motorku bude dobrá. Má i stabilizaci obrazu, kterou ta stará neměla.

Pavel9. února 2021

Je super

Registrovaný uživatel24. února 2024

dobrá kvalita záznamu

Hodí se hlavně na různé dovolené. Měl jsme jí už u moře, na lyžích i na turistice. Videa jsou fajn. Jenom si je pak střihnu na PC a mám památku.

dostalla8. února 2024

Kamera mě přišla poškozené, stále čekám na vyřízení reklamace

už to bude měsíc a zatím bez odezvy

Otakardomansky31. července 2023

stabilizace rozlišení

v noci jsou záběr horší

Kamera má hezký obraz, který když se zapne stabilizace, tak se vůbec neklepe.

Registrovaný uživatel13. července 2023

držáky

Kamera jde využít na spoustu účelů. Je odolná proti nárazům a vodě a díky menší velikosti jde vzít kamkoliv.

Milankrisik10. července 2023

stabilizace

Kamera má dobrou stabilizaci obrazu na jízdu, ale třeba i jenom chůzi. Na záznamu je to dost znát.

Karel Censčák27. března 2023

stabilizace dálkové ovládání

Kamera má v balení i dálkový ovladač, takže na natáčení z helmy je ideální a nemusím při tom na kameru ani sahat.

Milandrumek24. ledna 2023

možnosti rozlišení

rybí oko trochu deformuje obraz

Akční kamera funguje moc dobře. Líbí se mi, že se do záběru vejde opravdu dost, takže na focení nebo natáčení památek ideální.

Registrovaný uživatel3. listopadu 2022

Hvězdička jen od boku. Nemohu hodnotit ja to dárek k vánocům

Registrovaný uživatel16. září 2022

stabilizace obrazu kvalita

Kamera natáčí dobře. Má dobrou odolnost proti vodě i prachu což je hlavní výhoda akční kamery. Navíc kamera už nemusí být v ochranném pouzdře pokud se potápíte do větší hloubky.

Marek15. srpna 2022

vodotěsná

Kamera jde vzít i do bazénu bez vodotěsného pouzdra, navíc v balení je dost různých držáků a příslušenství. Proto kameru třeba na dovolenou můžu doporučit.