Pleťový krém Recenze Lobey Denní ochranný pleťový krém proti stárnutí pokožky 50 ml

Recenze Lobey Denní ochranný pleťový krém proti stárnutí pokožky 50 ml

Příjemně voňavý a lehce vstřebatelný krém viditelně vypne a zjemní pleť a připraví vás na celodenní nápor práce a stresu. Jeho unikátní recepturu s pečujícím mandlovým olejem a bambuckým máslem v Bio kvalitě vymazlily šikovné české ruce k dokonalosti. Jedinečné aktivní ingredience jako je kyselina hyaluronová, Defensil Soft či Krásnoporka Mlynářka pokožku obličeje, krku i očního okolí ochrání před vlivy rušného města a před stárnutím působením všudypřítomného infračerveného záření monitorů a mobilů. Výjimečně kvalitní složení bez nežádoucích konzervantů a optimální pH 5 - 5,5 navíc vyhovují i velmi citlivé pleti a eko-srdce zaplesá i nad šetrným obalem ze skla a dřeva.

Registrovaný uživatel22. září 2023

Používám Lobey kosmetiku už rok a půl a tento produkt je jeden z TOP 3, které používám skoro denně! (Denní krém, odličovací mléko, intimní pěnu) Krém je lehký, nezanechává fleky, rovnou se na něj i líčím. Pleť je po něm hydratovaná, hebká a "šťavnatá".

žádné - možná jen, že dochází moc rychle :)

Registrovaný uživatel14. dubna 2023

Nelepí Žádná mastnota, spíše matující efekt Pokožka volně dýchá Stačí ho opravdu malinké množství, má konzistenci, která se perfektně roztírá Může se použít i na oční okolí

Zatím jen 3 týdny používání, ale pocit mám z něj skvělý. Po nanesení vůbec nelepí a pokožka normálně může dýchat, žádný mastný film na tváři, naopak mi přijde, že má matující efekt, což je perfektní, hned po nanesení můžu klidně vyrazit ven :) Jen vůně mi moc nesedí.

Registrovaný uživatel23. dubna 2022

Příjemný a voňavý

Určitě znovu zakoupím!

Registrovaný uživatel31. října 2021

Vyhovuje citlivé pokožce

Registrovaný uživatel10. září 2021

nehydratuje tolik jak jsem čekala

Registrovaný uživatel10. září 2021

Žádné. Nedoporučuji. Někomu možná sedí; ale mně rozhodně nesedl.

Osypala jsem se po něm. Vyhodila jsem ho. Příště jedině kosmetiku testovanou, tedy ověřenou.

Registrovaný uživatel18. června 2021

Přírodní složení, vůně

Na moji mastnou pleť je malinko hutnější. V zimě by to asi bylo ok.

Registrovaný uživatel12. května 2021

příjemný, nemastný, zjemňuje pokožku

Martin Hon6. dubna 2021

Pěkně vypadá?

Proč tu nikde není z čeho to je ? Další tahač kaček pro hloupé maminy?

Krém dnes udělá každý i do 50koruny

Registrovaný uživatel7. února 2021

Nádherně voní, příjemně se roztírá a vstřebává. Překrásné balení. Je to úžasný pocit péče a eko bio luxusu.

Snad jen vyšší cena. Ale vyplatí se.

Doporučuji.

Naty17. července 2024