Přírodní produkt Recenze Omega Pharma Arterin 10 mg

Produkt již není v prodeji

Recenze Omega Pharma Arterin 10 mg

Arterin je účinný a dobře tolerovaný přípravek, který přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu. Přípravek Arterin obsahuje Monakolin K, výtažek z červené fermentované rýže. Arterin je určen dospělým lidem, kteří se chtějí efektivně starat o hladinu svého cholesterolu přírodní cestou. Jedná se o doplněk stravy.

Registrovaný uživatel25. května 2020

Produkt jsem si vybrala po přečtení recenzí a můžu potvrdit opravdu vynikající efekt.Hodnoty cholesterolu se výrazně snížily a nedodržuji žádná dietní omezení.

Dávám velkou jedničku a doporučuji vyzkoušet.

Registrovaný uživatel3. května 2022

Původní Arterin byl výborný. Měli jste ponechat původní složení. Nynější náhražka Arterin cholesterol zdaleka není tak dobrý, víceméně předražená a meně účinná náhražka.

Arterin cholesterol nedosahuje kvalit původního Arterinu.

Mělo být ponecháno původní složení Arterinu. Arterin cholesterol není takový složením, ani kvalitou, ani účinkem.

Registrovaný uživatel22. září 2021

Výrazné snížení cholestorolu.

Cena.

Obvodní lékař Vám o léku neřekne, předepíše lék s vedlejšími účinky.

Registrovaný uživatel23. dubna 2020

Doporučuji. Snížil hladinu cholesterolu !!

nevím,nezjistila jsem

Doporučuji

Registrovaný uživatel11. srpna 2021

opravdu mi po 3 měsíčním užívání snížil cholesterol až na 4

Registrovaný uživatel25. prosince 2019

dobře snížil hladinu cholesterolu

Registrovaný uživatel12. října 2021

Udržuje mě hladinu cholesterolu v normě, tento produkt jsem si vybral pro jeho účinnost.Dříve jsem používal LipiControl, ale tento přípravek Arterin se mě jeví jako účinnější. Produkt používám asi 1.5 roku

Neznám žádné, je rozhodně lepší než užívat léky se Statiny, které mají negativní vedlejší účinky

Jsem s přírodním potravinovým produktem Arterin spokojen

Registrovaný uživatel20. července 2021

Produkt mi doporučila kamarádka,která s ním byla spokojená.Vybrala jsem si ho protože je přírodní a chemické léky jsem nechtěla brát.Nezklamala jsem se ,hladina cholesterolu mi klesla na 5,2 z 7,9.Produkt užívám denně a mohu jen doporučit.

Žádné záporné vlastnosti produku jsem nezaznamenala.

Omega Pharma Arterin je výborný tj.účinný.Doporučuji.

Registrovaný uživatel18. dubna 2021

Je vyborny na cholesterol uzivam ho uz 4 roky

Registrovaný uživatel15. září 2021

Přírodní statin

Nestálá cena na obchodech

Pomáhá snižovat hodnotu LDL a zvyšovat HDL

Registrovaný uživatel31. července 2021

pouzivam jiz nekolik mesicu,a jsem naprosto spokojena,touto prirodni cestou mi pri kontrole klesnul cholesterol do normalu

vubec zadne

super produkt budu pouzivat i nadale

Varianta 60 tbl.
Registrovaný uživatel25. srpna 2021

užívám už delší dobu a opravdu má výsledky

nevim

mohu jen doporučit,upravuje cholesterol

Registrovaný uživatel15. dubna 2022

Snížil hladinu cholesterolu o 2 jednotky za pouhý měsíc užívání!!!! Bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Proč není předepisován místo dražších statinů?

Nic

Nevím o žádném

Registrovaný uživatel8. září 2021

Snížení

Martina Němcová23. dubna 2022

Arterin můžu jen doporučit, snížení cholesterolu z 6,3 na 4,6 za 3 měsíce, jsem víc než spokojená, Měla jsem hrůzu že mně Dr. nasadí statiny, už tím vyhrožovala a já to odmítala. Naštěstí Arterin pomohl. Můžu všem jen doporučit.

Nic

Super

Registrovaný uživatel4. srpna 2021

Produkt mi byl doporučen. Po půl roce užívání asi 3x za týden hladina cholesterolu výrazně klesla.

O záporech produktu mi není nic známo.

Tento produkt jsem si koupila za účelem snížení hladiny cholesterolu. Vyhodnotit jeho účinnost budu moci bohužel až v lednu příštího roku, kdy půjdu na nové odběry krve. Zatím se mi daří dobře. Po uplynutí půl roku: Ano, uplynula doba, kdy již mohu vyhodnotit účinnost Arterinu. Jsem spokojená, hladinu cholesterolu mi výrazně snížil.

Registrovaný uživatel21. září 2021

malé pilulky se dobře polykají dobrá zkušenost, snížení cholesterolu užívám tabletu denně

Registrovaný uživatel29. srpna 2021

uz jsem ho uzivala s dobrym vysledkem dekuji

zatim jsem na nic neprisla

v pohode

Registrovaný uživatel18. srpna 2021

Užívám jen chvíli, zatím nemohu posoudit.