Přírodní produkt Recenze Omega Pharma Arterin Cholesterol

Recenze Omega Pharma Arterin Cholesterol

Arterin Cholesterol je účinný a dobře tolerovaný přípravek, který napomáhá k redukci hladiny cholesterolu. Obsahuje prémiové standardizované přírodní extrakty bergamotu a artyčoku, fytosteroly, jakož i vitamín C, které synergicky působí na dosažení optimálního účinku. Jedná se o doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Registrovaný uživatel9. prosince 2022

Cholesterol 6,32. Po měsíci užívání Arterinu a úpravy stravování 6,97!! Vyhozené peníze!

Irritato13. března 2023

nevím o žádných

Tento výrobek jsem bral 1 měsíc můj cholesterol se nijak nezlepšil. Koupil jsem si proto balení 90 tablet a užíval jej 3 měsíce, po té mi zjistili množství cholesterolu v krvi 7,1 oproti dřívějším 6,7. A na co že to má tento přípravek působit??? Petr S.

Registrovaný uživatel8. září 2022

Tento produkt užívám již druhý rok a byla jsem spokojená.

V novém složení chybí látka snižující cholesterol. Upozornila na to lékařka. Nevím, proč se léky stále mění spíše k horšímu.

Registrovaný uživatel1. dubna 2023

Není to na lékařský předpis.

Je to zvláštní, ale tento doplněk stravy spíš zvyšuje cholesterol v krvi a jak bylo sděleno lékárnicí, neobsahuje žádnou účinnou látku, která by mohla cholesterol snížit. To je rozpouštět krevní tuky. Je to jenom taková marketingová hra jak z lidí vytáhnout peníze. Lepší je nechat si předepsat od lékaře ty nejméně zatěžující, ale i nejméně účinné léky na cholesterol. Cholesterol vám srazí a vašemu srdci prospějí a neuškodí. Tohle je k smíchu a vyvolává to dojem, že se to vyrovná klasické medikaci. Přitom to na účinek 0, nebo to podporuje tvorbu cholesterolu.

Nedoporučuji.

Registrovaný uživatel20. září 2022

Účinný

Příliš velké tablety

Registrovaný uživatel18. dubna 2022

Bez vedlejších příznaků a zabírá rychle

Skvělý lék a skvělé dodání.

Registrovaný uživatel3. srpna 2023

používám delší dobu, účinně snižuje hladinu cholesterolu

Registrovaný uživatel2. dubna 2023

Vylepšené složení

Nic

Vse OK

Registrovaný uživatel16. června 2022

účinné

jarmila6. února 2024

Užívám téměř 2 roky, plně nahradí dříve užívané léky.

Evanem 114. ledna 2024

Žádné kladné účinky, vyhozené peníze.

Registrovaný uživatel8. listopadu 2023

Arterin jsem užívala před 2 lety s výborným výsledkem, t.j. za měsíc pokles z 6.3 na 4.8. Proto jsem si letos koupila hned 3 měsíční balení. Po 2 měsících se výsledek dostavil- hodnoty vyšší o 3 desetiny. Teprve teď jsem si všimla nápisu ''nové zdokonalené složení''. Takže vyhozené peníze a účinek žádný. Nejspíš inovace made in EU.

Po ''vylepšení'' naprosto neúčinné. Podvodný klamavý název a tahání peněz z kapes kupujících.

Neúčinný předražený potravinový doplněk s klamavým názvem.

Registrovaný uživatel11. října 2023

Jednou jsem již užívala,s velmi dobrým výsledkem ,teď asi po 3 letech beru po druhé !

Registrovaný uživatel23. září 2023

Opravdu funguje

Registrovaný uživatel21. září 2023

Kupuji pravidelně. Cholesterol se upravil.

Registrovaný uživatel24. června 2023

cholesterol se snížil, šetrný na žaludek...

žádné

doporučuji s vhodnou životosprávou...

Registrovaný uživatel9. května 2023

Tento produkt je rostlinného původu. Koupila jsem ho na doporučení příbuzné.

Registrovaný uživatel24. dubna 2023

funguje