Kloubní výživa Recenze WoldoHealth Kolagen s kyselinou hyaluronovou a biotinem 500 g

Recenze WoldoHealth Kolagen s kyselinou hyaluronovou a biotinem 500 g

Kolagen WoldoHealth obsahuje kolagen ze 100% pastvy v kombinaci s kyselinou hyaluronovou a biotinem. Neutrální chuť jako ideální doplněk stravy. Kolagenové proteiny a peptidy jsou důležitým strukturním proteinem v těle a poskytují pojivovou tkáň, klouby, chrupavky, kůži, podporu a strukturu nehtů. Jedná se o doplněk stravy.

Porovnat ceny od 1 077 Kč

Registrovaný uživatel29. července 2021

Účinok chválim - zahojili sa mi zádery, ktoré sa mi dookola na rovnakých miestach roky tvorili.

Registrovaný uživatel25. července 2021

Chuť je v porovnani s inými koleganmi v prášku neutrálna a výsledky viditeľné. Moja pleť je hladšia, samozrejme chce to pravidelne pitie.

Žiadne

Registrovaný uživatel30. června 2021

Chuťově neutrální.

Doooručuji.

Registrovaný uživatel11. ledna 2021

příjemná chuť a hlavně se lépe hýbám

nejsem znalec, ale rozhodně se cítím lépe

Registrovaný uživatel26. dubna 2021

Lepsi plet, mene vypadanych vlasu, chutove neutralni, dobre se rozpousti.

Nic

Registrovaný uživatel1. února 2022

Skvěle to na mě funguje a díky přidanému hyaluronu to užívá i moje žena. Chutná výborně ve vodě i v džusu, tedy spíš je to bez jakékoliv nepříjemné pachuti.

jednoznačně doporučuji

Registrovaný uživatel22. prosince 2021

Bez chuti a zápachu, skvělý na pleť a v mem případě hlavně nehty!

Výborný a funkční kolagen!

Registrovaný uživatel20. prosince 2021

Kvalitní složení

Registrovaný uživatel17. prosince 2021

Tento hovězí kolagen užívám pravidelně a jsem velice spokojena. Dříve mě trápila velice suchá a popraskaná pokožka na rukou a chodidlech, nyní mám pokožku hladkou jako miminko :) klouby mě také přestali bolet. Všem komu jsem hovězí kolagen doporučila si ho velice chválí. Nakupování na e-shopu doporučuji super komunikace a rychlé dodání!!

Registrovaný uživatel17. října 2020

To je ještě brzo

Nevim

Myslím,že cobrý

Registrovaný uživatel20. prosince 2021

Kolagen užívám zatím krátce na to, abych mohla hodnotit.

O žádných nevím.

Užívá se velmi pohodlně, dá se přidat do jakéhokoliv jídla, aniž by ovlivnil chuť.

ihradska12. června 2024

neutrální chuť, dobrá rozpustnost, cenová dostupnost

kubtovl1. června 2024

Bez příchutí a zápachu, dá se zamíchat do čehokoliv. Již po měsíci je znát zlepšení kvality nehtů.

Nevím o žádných

Kate22. května 2024

velmi dobrá rozpustnost neutrální chuť velké balení, vydrží dlouho

účinky tohoto kolagenu zatím nemohu plně posoudit. Užívám kolagen dlouhodobě, nově jsem přešla na tento. Určitě ale neuškodí, výborný pro udržení dobrého stavu pleti, vlasů i kloubů. Hlavně nemá žádný chuťový ani aromatický "dojezd" jako některé jiné druhy, a tím mi vyhovuje nejvíce.

mk.ulrichova20. dubna 2024

Myslím, že je to dobrý produkt i když už naše kolena nelze úplně vyléčit, ale také se tento výrobek podílí na pokožce. Výrobek používám denně.

janaskodova263. dubna 2024

Chutný, účinky uvidím za čas.

sirotkova.k30. března 2024

Dobře rozpustný, bez zápachu, neutrální chuť, vynikající v kávě. Bolest kolene přešla po 14 dní užívání.

žádné

Doporučuji

humpolickovalucie14. března 2024

Konzistence a vune v poradku. Vliv na telo tezko posoudim,beru jen pro jistotu a at telo vyuzije dle sebe