CBD Recenze Zelená Země CBD kapsle 100 cps.

Recenze Zelená Země CBD kapsle 100 cps.

CBD kapsle - doplněk stravy je unikátním spojením kvalitního kokosového oleje obohaceného o CBD, konopného oleje a konopné herby. Kapsle obsahují 1000 mg CBD a jsou veganské. Jedná se o doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Registrovaný uživatel2. července 2021

Dlouhodobě vyzkoušeno opakovaným vysazením a opětovným nasazením, tátovi, 80 let, s počínajícími příznaky alzheimera, objektivně pomáhá proti neklidům ve spánku, má lepší náladu, menší zmatenost, lepší orientaci a zájem o okolí, působí příznivě i na srovnání tlaku. Je to individuální, ale v našem případě účinek pozoruji po týdnu či dvou při jedné kapsli denně.

Upirka 198525. dubna 2022

Velmi rychle dodání, skvělá komunikace. Produkty jsou fantastické a opravdu funguji

Zadne

Synovi davam cbd kapky, cbd kapsle a do jidla přidávám cbd olej a protein. Synovi se díky těmto produktům zlepšila kuze(atopik) a pomáhají mu se lépe soustředit.

Registrovaný uživatel30. listopadu 2021

Mam kapsle už po několikáté.. Pomáhají mi proti bolesti hlavy a s vyrovnanou psychikou.

Žádné

Výborný produkt

Registrovaný uživatel4. února 2022

Pomáhá mi na artrózu kloubů

Cena

Registrovaný uživatel21. ledna 2022

Produkt sme vybrali na základe dobrých recenzií. Zdá sa, že pomáha na chronickú bolesť. Už krátkom užívaní sme znížili lieky proti bolesti, ktoré boli užívané na dennej báze.

Nie sú

Vše ok-

Registrovaný uživatel9. února 2023

Celkové zklidnění organismu Snadné polykání

Vyšší cena

S kapslemi jsem spokojená, celkově jsem zklidněná, vytratily se kožní problémy.

Registrovaný uživatel26. listopadu 2022

Som spokojný,vie pekne upokojiť cloveka

Registrovaný uživatel16. března 2022

Bereme je přes rok celá rodina, za nás skvělé. Cholesterol normál, kompenzace u syna epizachvátů, zlepšení krevnich testů .

Doporučuji

Registrovaný uživatel15. září 2021

Zatím používáno krátce ale pozitivní vliv na náladu a lepší spaní.

Registrovaný uživatel28. července 2021

výborná kvalita + dárek, rychlost dodání, skvělá komunikace ze strany obchodu

nic

Skvělý produkt, skvělý obchod.

Registrovaný uživatel5. listopadu 2020

Zmierňujú bolesť kĺbov Upraili glykémiu aj cholesterol Výhodné balenie

_

Registrovaný uživatel2. května 2021

Vyníkající!

Registrovaný uživatel8. ledna 2021

Je to něco úžasného. Mám sedavé zaměstnání a tak mám někdy problém s bederní páteří. Cvičím jogu každý den, ale když mám hodně práce a sedím dlouhou dobu, pak mě záda bolí. Nejsem člověk, který do sebe sype prášky, asi proto, že jsem provozní chemik a pracovala jsem po škole ve farmaceutickém průmyslu. Takže velmi oceňuji, že od bolesti pomůže přírodní přípravek bez vedlejších účinků. Zkrátka dám kapsli a je po bolesti. Maminka mého přítele to používá na revmatoidní artritidu a taky si kapsle chválí. Takže za mě je přípravek na jedničku s hvězdičkou.

pro mě žádné zápory

Přípravek hodnotím na 1*

Registrovaný uživatel20. října 2021

Bezproblémový doplněk stravy

nic

Registrovaný uživatel29. července 2021

super produkt, dobrá cena, veganské kapsle, příjemné užívání - spokojenost - doporučuji, užívám denně - a super, cítím se po všech stránkách lépe

Registrovaný uživatel24. dubna 2021

Kapsle mám pro starého psa, četla jsem kladné ohlasy na účinnost látky proti artroze. Pes chodí dobře, takže OK.

Kapsle mají už ve druhé dodávce změněnou konzistenci, prostě vzhled, ale vypadá to, že na účinnost to nemá vliv.

Registrovaný uživatel4. února 2020

Doře se to užívá, cestuji a můžu si brát sebou, je to praktické

Zatím jsem nenašel žádné zápory.

Zatím se nedají hodnotit zdravotní přínosy, jen doufám, že mi to pomůže s mými bolestmi kloubů a svalů. Je pravda, že se mi trochu ulevilo od bolesti, ale stále to není ono. Když musím někam jít, tak to zatím bez analgetik nevydržím, doufám, že mi konopný olej pomůže, jenom nevím, jak to bude dlouho trvat? Byl bych rád, kdyby jste mě informovaly, za jak dlouho mi tento produkt pomůže? Děkuji. Zdraví Lad. Kašuka.

svoboda.bobik30. listopadu 2023
Registrovaný uživatel1. listopadu 2023