Čaj Recenze Tea Tao Gaba zelený čaj Organic 100 g

Recenze Tea Tao Gaba zelený čaj Organic 100 g

Gaba zelený čaj ve formě celých listů má vysoký obsah gama aminomáselné kyseliny. Obsah této kyseliny je 20 x větší než u ostatních zelených čajů. Je prospěšný pro lidský organismus, snižuje tlak a cholesterol. Čaj se vyrábí z kvalitních čerstvých čajových lístků.

Registrovaný uživatel22. června 2023

Super

Registrovaný uživatel21. června 2023

Je proste vynikajici!!!

Registrovaný uživatel7. května 2022

rychlé doručení

jsem spokojena

Registrovaný uživatel23. srpna 2022

Někdo mi ho doporučil. Je velmi dobrý, pro zvýšení okysličení organismu, což je prospěšné pro celé tělo. Na rozdíl od kávy povzbudí, ale i posílí zároveň. Používám ho velmi často.

Jediný nedostatek, je možná jeho vyšší cena, ale ani ta, mě vzhledem k tomu, jak dokáže povzbudit a zároveň prospět tělu, neodradí.

Pamatujte, že zelený čaj, není tekutina. A že současně se zeleným čajem je nutné pít i vodu, nebo ovocné čaje. Jinak pro mě naprostý zázrak.

Registrovaný uživatel8. dubna 2022

+ výběr na doporučení + jemný, z malého množství více šálků čaje

- nenašla jsem zápory

Registrovaný uživatel22. února 2022

Výborná kvalita

Registrovaný uživatel22. prosince 2021

-mám rád zelený čaj, tento jsem ještě nevyzkoušel -vysoký obsah aminobutyrové kyseliny

candy.123016. března 2024

Chuťově výborný čaj, kupuji opakovaně.

Vyšší cena.

Registrovaný uživatel18. října 2023

Čaj je vynikající chuti,pijeme ho neslazený a nebo s trochou domácího medu,nesladíme cukrem,pouze stévií nebo medem Je to 100% zelený čaj bez konzervačních látek Používáme ho již více jak 7 let

Žádné zápory nejsou

Nejlepší zelený čaj

Registrovaný uživatel7. října 2021

Gaba zelený čaj, je výjimečný, svou schopností povzbudit. Pokud v noci nestihnu dostatečně spát, tohle je jediná věc, která mě zaručeně postaví na nohy. Povzbuzení je způsobeno schopností okysličit organismus. Povzbudí, podobně jako káva, ale nevyčerpá organismus. Naopak.

Produkt je pro mě naprosto vyhovující. Občas lidem nevyhovuje trpká chuť, samozřejmě záleží, na síle čaje. Čím silnější čaj, tím má větší účinek. Jediná nevýhoda je, že účinná látka vyprchává po otevření sáčku. Dá se tomu zabránit, zatavením do menších pytlíčků nebo rychle spotřebovat a načnout další :) Pokud pijete zelený čaj, nesmíte zapomenout na dostatečný přísun vody, protože čaj odvodňuje. (jistá opatrnost je nutná při vysokém tlaku, paradoxně působí proti vysokému tlaku, ale doporučuji slabší)

Výborný zelený čaj.

Registrovaný uživatel4. září 2021

lahodný :-)

doporučuji

Registrovaný uživatel8. července 2021

Vyborný

Registrovaný uživatel15. března 2021

Jemný čaj. Lahodnej chuti.

Zuzana18. července 2024
Registrovaný uživatel2. května 2024